Місто і регіон

Турчинов: Я працював президентом, мені не сподобалося

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов заявив, що не балотуватиметься у президенти країни на наступних виборах у 2019-му році.

Про це він сказав в інтерв’ю «Громадському ТБ».

Турчинов: Я працював президентом, мені не сподобалося

Secretary of the National Security and Defence Council of Ukraine Oleksandr Turchynov arrives for a meeting in Kiev, Ukraine, December 12, 2016. Picture taken December 12, 2016. REUTERS/Gleb Garanich

Також Турчинов спростував чутки про те, що очолить штаб теперішнього глави держави на майбутніх президентських виборах.

«Я працював президентом, мені не сподобалось, спати не можна, колосальне навантаження, тому я не планую приймати участь як кандидат в президенти і не планую очолювати будь-який штаб – будь-який, я підкреслюю», – зазначив він.

«Політичними штабами мають займатись ті, хто займається політикою, тим більше я думаю, в Петра Олексійовича вже все розплановано, він не в першій кампанії приймає участь, а от інше питання – як сказано в Біблії, коли царство розділене  – воно приречене», – сказав Турчинов.

«Тобто не може владна команда конкурувати між собою. Бо вона не зможе займатись реформами, економікою, а лише чварами. Влада має бути єдиною командою», – додав секретар РНБО.

Джерело: Уездные новости
13.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи