Україна і світ

Тука прокоментував затримання Гримчака

Сказав, що у Гримчака немає помічників, і що його підозра у хабарництві немає ніякого відношення до Міністерства

Джерело: 112.ua

Тука прокоментував затримання Гримчака

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука відреагував на затримання свого колеги Юрія Гримчака: повідомив, що у Гримчака немає помічників і що його дії не стосуються його службових обов’язків. Про це Тука повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Тука звернув увагу на те, що у Гримчака немає помічників і затриманий з ним чоловік не є працівником міністерства, а також наголосив, що Гримчак підозрюється в лобіюванні рішень працівниками інших держустанов, але його протиправні дії не мають ніякого відношення до діяльності в міністерстві.

“Подавайте інформацію коректно! 1. У Юрія Гримчака немає “помічників”. 2. Та особа, яку називають “помічником” взагалі не є співробітником МінТОТ. 3. Юрій Гримчак підозрюється в лобіюванні певних рішень працівниками інших державних установ (суд та МінКульт) і немає ніякого відношення до його службових обов‘язків”, – зазначив Тука. 

Сьогодні про обшук у будинку заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака повідомила його дружина Юлія. Кореспондет телеканалу “112 Україна” з місяця події повідомляв також про затримання помічника Гримчака. Його ім’я поки не називали, але ймовірно, що його звати Ігор. 

Новини за темою: Портнов повідомив деталі справи проти Гримчака

Відзначимо, що 14 серпня детективи НАБУ спільно з представниками управління спеціальних розслідувань ГПУ та Служби безпеки України затримали на хабарі в 480 тис. доларів заступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака та його помічника. Гримчака та його помічника затримали за підозрою у скоєнні злочину, передбаченого ч. 4 ст.190 КК України.

Генеральний прокурор Юрій Луценко підтвердив затримання свого колишнього помічника і депутата Юрія Гримчака і сказав, що йому “соромно за нього”. Також Луценко повідомив, що Гримчука та його помічника підозрюють у вимаганні хабаря в 1,1 млн доларів у одного з підприємців, аби вирішити питання з дозволом для забудови в Міністерстві культури. 

В МТОТ заявили, що затримання Гримчука не має відношення до діяльності Міністерства, а його “помічник” не є працівником міністерства. 

Новини за темою: Гримчак перебуває на допиті в ГПУ

Джерело: www.112.ua