Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Туалет в чернігівському ресторані став одним з переможців премії «BEST WC — 2020»

Туалет в чернігівському ресторані став одним з переможців премії «BEST WC — 2020»

18 листопада відбулася третя церемонія оголошення переможців всеукраїнського конкурсу найкраща туалетна кімната «BEST WC 2020».

За право отримати один із головних призів конкурсу — відзнаку BEST WC 2020 та позначити вбиральню у своєму закладі як найкращу в Україні змагалися 369 закладів із 11-ти областей України.

Номінацій, в яких шукали показово чисті і зручні вбиральні, всього сім: громадські туалети, туалети в ТРЦ, туалети в закладах культури, туалети громадського харчування, туалети в лікарнях, туалети в школах, а також відзначили кращі вбиральні в умовах карантину.

Цього року конкурс проходив уже втретє, і етапів, коли відбирають претендентів на звання кращих, також три.

На першому організатори отримують від волонтерів, яким тема комфорту в громадських туалетах близька, інформацію, які заклади потягнуть на високе звання. Потім відбувається так звану експертну перевірку, фото і відео клозетів, якщо вони в регіонах і не можуть бути проінспектовані особисто, надсилаються комісії на обговорення. Потім – вибір кращих з кращих.

Найкращий ресторанний туалет

У цій номінації відразу п'ять переможців, але показати читачам хочеться не просто хороші, а найкреативніші вбиральні. Перша – в Чернігові, в кафе «Джентльмени удачі».

Це тематична чебуречна, яка зроблена в стилі в'язниці і легендарного радянського кіно з однойменною назвою. Обіди в цьому кафе готують «ув'язнені», а подає «охорона» зі словами «Ось ваш вирок!».

Туалет тут і зовсім креативний – в вигляді … електричного стільця. Незважаючи на екстравагантність вбиральні, експерти відзначили її чистоту і забезпечення всім необхідним.

Туалет в чернігівському ресторані став одним з переможців премії «BEST WC — 2020»

Довідково

Конкурс «Найкраща туалетна кімната BEST WC» проводиться серед громадських вбиралень популярних закладів з метою підвищення санітарних вимог до громадських вбиралень з боку закладів, що надають послуги та з боку самих споживачів. Організатором конкурсу є Музей Історії Туалету Museum of Toilet History Музей Історії Туалету – найоригінальніший музей, який вже 13 років досліджує та популяризує історію гігієни.

За матеріалами інтернет-видання «Свобода. ФМ»

Детальніше про інших номінантів та переможців за посиланням

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
21.11.2020