Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

тттттттттттттттттттттттт

ооооооооооооооооооооооооооо

У художньому відділі Ніжинського краєзнавчого музею ім. І. Спаського відбулося відкриття художньої виставки під назвою “Новорічна феєрія”. Свої полотна на ній разом представляють дві талановиті Ніжинські майстрині Катерини Васечко та Оксана Грек.

У виставковій  залі панувала неймовірна тепла атмосфера. Від робіт ішла позитивна енергія: добра, дитяча… роботи Оксани та Катерини перегукуються в них живе казка, дитинство…диво.

Поки чекали на гостей. Присутні оглядали картини… «Починаємо!». І тут фраза від Тетяни Бассак, яка любувалась роботами ніжинських чарівниць: «Хвилиночку…!Дайте надихатись красою!!!!».

Оксана Грек запропонувала  відвідувачам 38 своїх роботи. Художниця розповіла : «Я зібрала калейдоскоп своїх робіт з початку творчості – 2014 до сьогодні, а це серії «Мамині казки», які присвятила своїм дітям, батькам та спогадам про дитинство, також серію картин  «Мелодії душі» – присвячені найважливішому у моєму житті чоловіку та  фантазійні роботи – «Птаха Гоголь», пейзажі та решту спробу пензля. Ця виставка – третя  у Ніжині. Довгий час не малювала, були перерви у творчості. Нині продовжую працювати, розвиваюсь, змінююсь  й  картини змінюються», – каже Оксана. На питання чи лишаються котики головними персонажами у її більшості картинах із серії «Мамині казки» ? Відповіла – Час покаже! Плани на нові картини є, тільки їх не буду озвучувати!

  • Що до представлених робіт художниці Каті Васечко, то вона розповіла: «У мене є традиція перед Новим роком малювати новорічні ілюстрації на новорічну тематику. Ці ілюстрації ідуть в печать, і з них народжуються листівки, магніти, стікери (наліпки). На цій виставці зібрані за останні роки всі мої роботи. Техніка акварель. Тут ще представлені роботи – ілюстрації до книги Сашка Дерманського  «Я чекаю Миколая». Це дитяча книга, до якої робила як і внутрішні  ілюстрації, так і ілюстрації на  обкладинку. Сьогодні цю книгу буду представляти, вона нещодавно побачила світ.  Видавництво «Літера», тираж 4 тисячі».
  • Не оминули задати Катерині, що її надихає до роботи? На що почули у відповідь – «Все що навкруги оточує.  Я з дитинства малюю. Ну, а нині  надихає творити моя донечка, ми з нею малюємо, придумуємо казки, робимо персонажів…Зараз я  працюю в Будинку дітей та юнацтва керівником гуртка, займаюсь з дітками, вчу їх малювати, тож надихають  до роботи і мої вихованці».
  • Відкриття виставки набуло урочистості й завдяки музичного супроводу від  Антона Гузя. Добрі слова та квіти  від гостей. Подякували художницям начальник управління культури та туризму Тетяна Бассак та Директор музею Геннадій Дудченко.
  • Захід проводила  Еліна Мартинова, завідувачка художнього відділу Ніжинським краєзнавчим музеєм.
  • експонуватиметься з 17 грудня по 17 січня. Завітайте!

Джерело: mynizhyn.com
2021-12-18 00:55:42

Магазин Автозапчастин м.Ніжин