Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Триває реконструкція вул. Московської у Ніжині. Завершено асфальтування основного проїзду

На календарі – 28 жовтня. Осінь перетнула середину. Холоди не за горами.

А ось у Ніжині доволі «спекотно» – повним ходом йдуть роботи з реконструкції центральних вулиць міста. Щодня місцеві ЗМІ інформують про хід виконання робіт на алеї Шевченка, на ділянках біля готелю «Ніжин» і міського ринку.

А, між тим, ще триває реконструкція і на вул. Московській – на території від школи №10 до відділу поліції.

Журналіст «УН» поцікавилася у виконавців, чим саме вони наразі зайняті.

«Станом на 28 жовтня завершено покладання асфальту на основному проїзді площею 564 кв. метри. На цій же площі встановлено бордюри. Наразі облаштовуємо з’їзди, розпочинаємо робити так звані «заїзні кишені» для маршруток. Окрема увага – каналізаційним коробкам – вони розташовані занадто низько, доводиться їх «підтягувати» до рівня дороги. Сподіватимемося, виконаємо роботи у встановлені терміни – до кінця жовтня», — пояснив виконроб Ніжинської пересувної шляхобудівельної механізованої колони Ігор Сильченко.

Журналіст «УН» поспілкувалася з водіями автівок, які зупинялися у справах на вул. Московській. Невдоволених немає. Всі раді, що місцева влада приділила увагу центральній вулиці міста і зробила гарну дорогу.

«Я, наприклад, вже і не пам’ятаю, коли востаннє тут відбувалися суттєві зміни. Ямковий ремонт був. Навіть неодноразово. Але загалом дорога нагадувала смугу перешкод. Бордюрам теж вже кількадесят років. Враховуючи те, що ця вулиця – центральна у місті, і нею рухається чимало автівок, владі давно пора було звернути на неї увагу. Дякуємо нинішньому міському голові Олександру Кодолі за зміни, які відбуваються у Ніжині. Особисто ми підтримуємо всі його починання», — підкреслив водій зі стажем Микола Миколайович.

Нагадаємо: реконструкцію проводить Чернігівське обласне управління капітального будівництва. На реконструкцію виділені кошти з державного бюджету в сумі 7 млн грн, плюс співфінансування Ніжинської міської ради – 400 тисяч гривень.

Автор: журналіст «УН» Валентина Савчук

Фото автора

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-28 14:32:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин