Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Трималась за живіт і не відчувала ніг: нові деталі загибелі Галини Гатчинс

Стали відомі нові деталі загибелі оператора Галини Гатчинс, яку випадково застрелив американський актор Алек Болдвін під час зйомок фільму.

Трагічний випадок стався в той час, коли Алек сидів на лавці в декораціях церкви і репетирував сцену зі зброєю, а саме – як він діставатиме револьвер. Він направив його в камеру, після чого зброя вистрілила.

Поранений режисер Джоель Соуза дав свідчення під присягою і сказав, що він дивився на те, що відбувається через плече Гатчинс, коли почув гучний звук. У документі говориться, що Галина отримала вогнепальне поранення в область грудей.

Джоель смутно пам’ятає, що оператор скаржилася на біль в області живота і хапала себе за нього. Він також сказав, що Гатчинс допомогли опуститися на землю.

Оператор Рейд Рассел, який був поруч із Галиною, сказав, що вона не відчувала ніг.

Нагадаємо, 22 жовтня стало відомо, що Алек Болдвін застрелив оператора Галину Гатчинс і поранив режисера Джоеля Соуза. Інцидент стався за страшною випадковістю.

Зброя використовувалася як предмет реквізиту і повинна було бути заряджена холостими патронами, проте постріл стався справжній.

Згодом колега загиблої Гатчинс заявив про недбальство продюсерів. Він сказав, що за зброю повинні були відповідати професіонали, в той час, як у них на майданчику цю справу довірили 24-річній дівчині.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-25 14:30:56

Магазин Автозапчастин м.Ніжин