Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Тричі переможці: ніжинський ансамбль сучасного танцю «Astrum» повернувся з Києва з нагородами

Ансамбль сучасного танцю «Astrum» Ніжинської дитячої хореографічної школи повернувся з Києва тричі переможцем – колектив став двократним лауреатом та володарем Диплома “Краща емоційна передача образу» Міжнародного фестивалю-конкурсу «KYIV ART FEST-2021», який відбувся у столиці 16 жовтня.

На суд жури були представлені 54 номери. Учасники з’їхалися до столиці з різних куточків України.

Ніжинські юні артисти спільно з балетмейстером Ольгою Даценко та викладачем Ігорем Дяконенком (вихованка зразкового аматорського колективу «Автограф» Катерина Боришкевич виступила з композицією «Хлопчина із 8-Б») підготували три номери.  

Отже, колектив отримав Диплом лауреата І ступеня в номінації «Street dance show» (змішана вікова категорія) – хореографічна композиція «Щасливі разом»; Диплом лауреата І ступеня в номінації «Вільна танцювальна композиція» (змішана вікова категорія) – хореографічна композиція «Мама»; Диплом в номінації «Краща емоційна передача образу» – хореографічна композиція «Мама».

«Це був надзвичайно емоційний виступ. Як для дітей, так і для батьків. Наші діти показали себе з найкращого боку, подивилися на інших. Словами не передати,  який сплеск емоцій отримали ми всі! Цей виступ — своєрідний підсумок нашої спільної роботи з дітьми та батьками. Ось заради чого хочеться працювати, рухатися вперед!» — розповіла Ольга Даценко.

Щиро вітаємо переможців! Так тримати!

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано Ольгою Даценко

Джерело: uezd.com.ua
2021-10-19 17:22:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин