Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Три роки умовно: суд США виніс перший вирок у справі про штурм Капітолію

У Вашингтоні (США) суд виніс перший вирок у справі про штурм Капітолію. До трьох років умовно засудили 49-річну жительку штату Індіана Анну Морган-Ллойд.

Крім того, вона повинна виплатити штраф у розмірі $500 і відпрацювати 40 годин на громадських засадах. За інформацією правоохоронців, Морган-Ллойд пробула всередині будівлі Капітолію близько 10 хвилин.

На рішення суду позитивно вплинуло те, що вона не псувала майно і не вчиняла насильство. Після штурму Капітолію жінка писала в соціальних мережах, що пишається бути частиною того, що відбувалося у той день.

Але в суді Морган-Ллойд визнала свою провину, зазначивши, що пішла до Капітолію, щоб мирно підтримати тодішнього президента Трампа. Зараз їй соромно, що це перетворилося на варварську демонстрацію насильства.

6 січня 2021 року прихильники 45-го президента США Дональда Трампа увірвалися до будівлі Капітолію, де засідає Конгрес, щоб перешкодити затвердженню підсумків президентських виборів, перемогу на яких здобув Джо Байден.

Внаслідок сутичок загинули пятеро людей, зокрема поліцейський. Через штурм Капітолію висунули обвинувачення понад 430 особам.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-06-24 08:58:17