Україна і світ

Три лікарі і п’ять медсестер: у знищеному медзакладі Сєвєродонецька продовжують рятувати пацієнтів

Будівельні матеріали м.Ніжин

У лікарні Сєвєродонецька залишилися усього три лікаря і п’ять медсестер, які продовжують допомагати пацієнтам. Про це повідомив керівник комунального некомерційного підприємства Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня, Роман Водяник

У Сєвєродонецьку не залишилось жодної вцілілої лікарні. Російські агресори цілеспрямовано продовжують обстрілювати медзаклади. Про це неодноразово говорили і омбудсмен Людмила Денісова, і голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

– У нашому медичному закладі залишилися працювати усього три лікаря. Ще їм допомагають п’ять медсестер. На стаціонарі перебувають 20 пацієнтів, – каже Роман Водяник.

За його словами багатопрофільна лікарня практично повністю знищена російськими агресорами. Поблизу корпусів залишається багато нерозірваних боєприпасів.

– Надаємо допомогу за можливостями лікарні. Вчора змогли евакуювати сімох пацієнтів. Позавчора – 12 важкопоранених. Медикаментами та продуктами харчування ми забезпечені ще приблизно на десять днів,  – зазначив керівник лікарні.

Джерело: Сергій Гайдай

Фото: Сергій Гайдай

рубежное больница
Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-21 18:32:35

Магазин Автозапчастин м.Ніжин