Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Truth Social: Дональд Трамп запускає власну соцмережу

45-й президент США Дональд Трамп запускає власну соціальну мережу, яка називатиметься Truth Social, що в перекладі означає соціальна правда.

Соцмережу запустять уже в листопаді, проте поки що тільки для тестування. Повноцінно Truth Social запрацює на початку наступного року.

Нова платформа дасть можливість Дональду Трампу знову ділитися своїми думками, оскільки наразі у політика такої можливості немає.

Справа в тому, що акаунти 45-го президента США в популярних соцмережах, як-от Facebook і Twitter, заблокували в січні, а саме, після подій 6 числа.


Тоді він опублікував пост, який розцінили як заклик до штурму Конгресу. Надалі прихильники Трампа увірвалися в Капітолій для того, щоб перешкодити затвердженню підсумків президентських виборів у США.

У результаті поліція застрелила демонстрантку, також загинув співробітник правоохоронних органів Капітолію. В цілому, п’ять людей позбулися життя.

Раніше ми писали, що Facebook планує провести ребрендинг і змінити своє ім’я. Так, нова назва відображатиме концепцію метавсесвіту.

Про зміни глава Facebook Марк Цукерберг планує розповісти 28 жовтня під час щорічної конференції.

Передбачається, що нова назва буде пов’язана з Horizon – технологією доповненої реальності.Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-21 14:40:48

Магазин Автозапчастин м.Ніжин