Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

Трьох ніжинок відзначили державними нагородами і обласною премією

Напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України представників галузі вітали в облдержадміністрації.

— Держава існує, допоки її громадяни об’єднані спільною ідеєю, шанують свою історію, бережуть територіальну цілісність та не дозволяють зазіхати на культуру. Дякую вам за те, що зберігаєте, творите та примножуєте національну культуру, — звернувся голова облдержадміністрації В’ячеслав Чаус до присутніх та побажав міцного здоров’я, натхнення та реалізації найсміливіших творчих задумів.

До речі, на території області діє майже півтори тисячі закладів культури. За кількістю об’єктів культурної спадщини (а їх в області понад 10 тисяч, з яких майже 2 тисячі національного значення) Чернігівщина займає одне з провідних місць в Україні.

Нагороди кращим представникам галузі вручили очільник ОДА разом з першою заступницею голови обласної ради Ніною Лемеш.

Згідно з указом Президента України від 23.08.2021 року №406/2021 про відзначення державними нагородами України:

— почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ» присвоєно САВИЧ Людмилі Михайлівні – артистці драми Ніжинського академічного українського драматичного театру імені Михайла Коцюбинського;

— почесне звання «ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ» присвоєно ХОМЕНКО Аллі Борисівні — старшому викладачеві кафедри Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя.

Лауреатом щорічної обласної премії імені Григорія Верьовки стала:

— у номінації «Музично-інструментальне мистецтво і музикознавство» — кандидат мистецтвознавства, доцент Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олена Кавунник.

Вітаємо!

uezd.com.ua за матеріалами Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Джерело: uezd.com.ua
2021-11-09 13:32:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин