Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Трійці хуліганів, що напала на чоловіка та понівечила авто на Чернігівщині, оголосили вирок

Трійці хуліганів, що напала на чоловіка та понівечила авто на Чернігівщині, оголосили вирок

Суд поставив «крапку» у справі трьох хуліганів, які торік у Новгороді-Сіверському пошкодили автомобіль та побили чоловіка.

Про це кореспонденту Високого Валу телефоном повідомив речник обласної прокуратури Валерій Литовченко.

Все сталося 9 квітня 2020 року. Троє місцевих мешканців, 1985, 1989 і 2002 років народження, добряче напилися. Зрозуміло, потім їх потягнуло на «подвиги». На одній з вулиць міста трійця вгледіла машину «ВАЗ-21140».

«З п`яних очей молодикам здалося, що саме це авто колись їх ударило. Тож вирішили помститися – порізали на ньому шини та розбили дзеркала. За цим їх застав чоловік, що мешкав поруч. Почав робити зауваження. Але знавіснілих хуліганів це не спинило. Усю свою агресію вони вимістили на новоприбулому. Побили так, що нещасний зі струсом мозку опинився у лікарні», – розповів Литовченко.

Шукали хуліганів недовго. Як виявилося, їхні пики добре відомі правоохоронцям. Кожного затримували і навіть засуджували за різні злочини. Неповнолітній перед тим отримав умовний термін. Та й тепер, після викриття, його до суду залишили на волі. І даремно: за рік, що минув, юнак скоїв зухвале пограбування.

Тож цього разу Новгород-Сіверський районний суд був менш поблажливим. Неповнолітнього засудив до 4,6 роки ув’язнення і узяв під варту у судовій залі. Другому хулігану Феміда «відміряла» 2,6 роки без волі. Третьому пощастило з вироком – 2 роки з іспитовим терміном упродовж 3-х. На лікування потерпілого зі зграї хуліганів стягнуть 7 тис. грн.

Фото – з мережі

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.04.2021