Місто і регіон

Три рибки за 865 гривень: зимова риболовля на Десні

Три рибки за 865 гривень: зимова риболовля на Десні

Чернігівським рибоохоронним патрулем з 13 по 20 грудня викрито 35 порушень правил рибальства, з них 3 грубих порушень (із застосуванням заборонених знарядь лову) по ч.4 ст.85 КУпАП, 21 порушення любительського рибальства по ч.3 ст.85 КУпАП, 3 порушення порядку збуту водних біоресурсів за ст.88-1 КУпАП та складено 8 актів вилучення безхазяйного майна.

Про це повідомляє Чернігівдержрибоохорона.

У порушників вилучено 102,4 кг риби та 54 одиниці заборонених знарядь лову. Загальна сума збитків завданих рибному господарству склала 2975 грн.

Так, 19 грудня 2018 року на річці Десна, біля автомобільного мосту, в районі міста Чернігів, затримано місцевого жителя, який порушив п. 4.11 Правил любительського і спортивного рибальства, виловивши три особини білого амура розміром 10 см. На порушника складено протокол про адміністративне правопорушення, в якому визначено штраф в розмірі 100 грн та відшкодування збитків нанесених рибному господарству у розмірі 765 грн.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що в цьому році до річки Десна випущено 10 тон молоді коропа, товстолоба та білого амура. Розмір рибок складає 10-15 см. Прохання до рибалок, якщо вам на гачок потрапила така рибка випустіть її, дайте підрости та дати потомство.

Для довідки: мінімальний розмір дозволеного до вилову рибалками-любителями білого амура та товстолоба становить 40 см, коропа – 25 см.

Три рибки за 865 гривень: зимова риболовля на Десні

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: mynizhyn.com