Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Третю сходинку чемпіонату України зі спортивного туризму посіла команда Чернігівщини

Із 25 по 28 червня 2021 року в м. Вінниця проходив чемпіонат України зі спортивного туризму – пішохідний туризм серед дорослих. Змагалися спортсмени у трьох командних дистанціях: крос-похід, смуга перешкод та рятувальні роботи.

У змаганнях взяли участь 9 команд із восьми регіонів України. Чернігівську область представляла команда «Темп» із Ніжина під керівництвом Шевченка В.А.

Наші спортсмени були другими на крос-поході, третіми на смузі перешкод і п’ятими на рятувальних роботах.

Це дало змогу посісти в загальному заліку третє місце, поступившись команді переможців Вінницької області та другій у командному заліку – м. Києва.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv