Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Третя черга реставрації будівлі філармонійного центру: що планують зробити у 2021 році

Третя черга реставрації будівлі філармонійного центру: що планують зробити у 2021 році

У Чернігівському обласному філармонійному центрі фестивалів та концертних програм тривають роботи з реставрації будівлі – пам’ятки архітектури місцевого значення.

Про це повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації.

В наступному році планують провести комплекс робіт з облаштування глядацької зали, замінити крісла, механіку сценічного комплексу, встановити сучасне мультимедійне, звукове та світлове обладнання тощо.

Нагадаємо, реставрацію пам’ятки розпочали у 2019 році. Роботи фінансуються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Загальна кошторисна вартість – 15,6 млн грн.

На сьогодні у філармонійному центрі працюють: академічний симфонічний оркестр «Філармонія», академічний камерний хор ім. Д. Бортнянського, академічний ансамбль пісні і танцю «Сіверські клейноди», академічний народний хор, духовий оркестр, капела бандуристів ім. О. Вересая, колектив концертних виконавців та Джаз-Бенд «BissQuit». Загальна кількість працівників понад 400 осіб.

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
08.10.2020

Натисніть «Вподобити сторінку», щоб читати нас в Facebook