Україна і світ

Третій підозрюваній у справі Аллерова обрали запобіжний захід

Аліса Гринчук повинна не пізніше 5-ти днів внести заставу у розмірі 1,5 млн грн

Джерело: 112.ua

Третій підозрюваній у справі Аллерова обрали запобіжний захід

Солом’янський райсуд Києва обрав запобіжний захід третій підозрюваній у справі колишнього командувача Нацгвардії Юрія Аллерова – оцінщиці вартості нерухомості Алісі Гринчук. Про це повідомляє “УНІАН”. 

Суддя Вікторія Жовноватюк не задовольнила клопотання САП щодо тримання під вартою Гринчук та призначила запобіжний захід у вигляді застави. Протягом п’яти днів підозрювана або заставодавець повинні внести 1,5 млн грн. 

До того ж підозрювана повинна за першою вимогою прибувати до детектива, прокурора чи слідчого судді, а також не виїжджати з Києва без їхнього дозволу та повідомляти про зміну місця проживання чи роботи.  

Нагадаємо, 14 травня Аллерова було затримано детективами НАБУ. Його звинувачують у справі, пов’язаній з розкраданням понад 5 млн дол. на будівництві житла для військовиків. 14 травня Аллерову і ще двом затриманим – представникам компанії “Укрбуд” – було повідомлено про підозру.

За інформацією слідства, дочка Аллерова має подвійне громадянство – українське і російське, і більшу частину часу вона проживає в Москві.

“За даними слідства, дочка Аллерова в Москві має місце проживання і сім’ю. Також неодноразово до Москви виїжджала дружина Аллерова”, – зазначав прокурор САП.

Нагадаємо, 7 травня Аллерова було звільнено з посади командувача Національної гвардії указом президента України Петра Порошенка. Виконувачем обов’язків командувача призначили Миколу Балана.

Національною гвардією України Аллеров керував з 30 грудня 2015 року по 7 травня 2019 року.

Джерело: www.112.ua