Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Треба переголосувати: у законі про олігархів виявили колізію

Законопроект про олігархів №5599, який 23 вересня ухвалила Верховна Рада, потребує змін. Про це повідомив народний депутат від партії Голос Ярослав Железняк. Він заявив, що закон потрібно переголосувати. 

Річ у тому, що депутати врахували одночасно три поправки (396,398,406), які суперечать одна одній. Йдеться про правку від спікера ВР Дмитра Разумкова, яка передбачає, що особу визнаватиме олігархом Національне агенство з питань корупції (НАЗК).

Депутати також врахували першу редакції закону про олігархів. Там написано, що визначати олігарха буде Рада національної безпеки та оборони (РНБО).

Депутат від партії Слуга народу Данило Гетманцев визнав, що це помилка Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики, який він очолює.

Гетманцев запевнив, що колізію у законі про олігархів можна виправити за допомогою виключення однієї з поправок. Інший варіант – внести зміни у документ, коли він набере чинності.

– Дійсно йдеться про помилку, яку зробив комітет, це наша спільна помилка, але ми це виправимо … або через статтю 131 регламенту або шляхом внесення змін до цього закону.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-09-24 15:37:55

Магазин Автозапчастин м.Ніжин