Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Трансляції в X зроблять платними

Ілон Маск вводить нові обмеження для користувачів соцмережі X (Twitter). Прямі трансляції тепер зроблять платними.

Трансляції в X зроблять платними: хто зможе скористатися функцією

Про нововведення повідомляється на офіційній сторінці соцмережі. Схоже, у такий спосіб Маск хоче спонукати користувачів оформляти платну підписку. Замість того, щоб додавати нові функції, мільярдер забирає ті, якими вже користувалися мільйони.

Зараз дивляться

– Починаючи з найближчого часу, тільки преміум-користувачі зможуть вести livestream (створювати прямі відеотрансляції) в X. Щоб і надалі користуватися послугою – оновіться до Premium, – повідомляється на сайті.

Тепер користувачів ділитимуть на три типи інтеграції: Базовий, Преміум і Преміум+.

Перший дасть змогу редагувати публікації, завантажувати відео, форматувати текст і багато іншого. За це доведеться заплатити $3 на місяць.

Преміум-підписка за $8 дає змогу отримати синю галочку верифікації та зменшену кількість реклами, а також функціонал базового рівня.

Топова підписка Преміум+ дає змогу читати публікації без реклами та можливість публікації великих статей. За це доведеться платити $16 на місяць.

Інші сервіси активно розширюють свої можливості – TikTok тестує свій аналог Instagram для друзів. Сервіс поки що доступний не всім, а за функціоналом він буде схожий на проєкт від Meta.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-23 15:07:31