Україна і світ

Трансформуйся або помри: У “Нафтогазі” відповіли раднику президента Устенку

Раніше Устенко заявив, що великі держкомпанії, які є монополістами, потрібно розділяти на частини і продавати, тобто “вбити і розчленувати”

Джерело: 112.ua

Трансформуйся або помри: У "Нафтогазі" відповіли раднику президента Устенку

У НАК “Нафтогаз України” відповіли позаштатному раднику президента Володимира Зеленського Олегу Устенку, якй напередодні запропонував “вбити і розчленувати” великі державні компанії-монополісти. Так, у компанії зазначили, що їм більш ближча філософія “трансформуйся або помри”. Про це повідомляється на сторінці “Нафтогазу” у Facebook.

“Нафтогаз генерує 16% доходів державного бюджету. Завдяки нашій роботі ситуація з підготовкою до зими в газі зараз є набагато кращою, ніж у вугіллі. У підземних сховищах сьогодні майже на 3,5 млрд кубометрів більше газу, ніж торік. Ми не просимо собі спеціальних тарифів, ми просимо ринкові умови. А ще Нафтогаз стягує з Газпрому 2,84 млрд дол., судиться з ним на понад 11 млрд дол., вимагає у Російської Федерації 5,2 млрд дол. за вкрадені активи в Криму”, – зазначили у компанії.

Новини за темою: Кабмін зобов’язав “Нафтогаз” продавати газ “ДТЕК Східенерго” по 2895 грн/тис. куб. м, – Герус

Компанія з радістю обговорить з радником президента ідею, що державні підприємства мають бути приватизовані повністю або частково.

“Вбивство і розчленування — це касові збори, але не завжди найбільш вигідний варіант для держави як власника. Влада, обрана народом, має право формувати політику щодо долі державної власності і держпідприємств. Ми цілком поділяємо ідею, що державні підприємства мають бути приватизовані повністю або частково. Будемо раді обговорити з паном Устенком вигоду для держави від цього та інших варіантів. Нам ближча філософія: Трансформуйся або помри”, – йдеться у повдіомленні.

Новини за темою: “Нафтогаз” у серпні знизив ціну на газ для населення на 5,1%

Як повідомлялося, вчора Усенко заявив, що великі держкомпанії, які є монополістами, потрібно розділяти на частини і продавати. За його словами, мова йде про НАК “Нафтогаз” та “Укрзалізницю”. Також, на його думку, “Укрспирт” “має бути повністю приватизований”. А в Державній продовольчо-зерновій корпорації “смислового навантаження в принципі не існує”.

Новини за темою: Гройсман доручив “Нафтогазу” знизити ціну на газ для населення на 265 грн за тисячу кубометрів

Нагадаємо, що “Нафтогаз” оскаржує у суді постанову Кабміну про зміну методики формування ціни на газ для населення. Згідно з цією постановою, компанія була змушена знижувати ціни на газ.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua