Україна і світ

Трамп звернеться до ФБР у разі пропозиції іноземцями компромату на опонента

Така заява суперечить більш ранньому твердженню американського президента про те, що він не проти отримати від іноземців інформацію, спрямовану проти його політичних супротивників

Джерело: 112.ua

Трамп звернеться до ФБР у разі пропозиції іноземцями компромату на опонента

Президент Дональд Трамп звернувся б до ФБР або генерального прокурора, якби іноземне держава запропонувала йому компрометуючу інформацію про його політичного опонента. Про це він заявив 14 червня у своєму інтерв’ю телеканалу Foxnews, повідомляє Associated press.

“Звичайно, ви передаєте її (інформацію. – прим. ред.) до ФБР або повідомляєте про це генеральному прокурору чи кому-небудь на кшталт цього”, – сказав Трамп.

Watch the latest video at foxnews.com

Він при цьому зазначив, що йому треба буде побачити, яка це інформація, щоб визначити, чи є вона “некоректною”.

Новини за темою: Імпічмент Трампа залишається актуальним, – Демократична партія

Раніше на цьому тижні Трамп сказав ABC, що розгляне можливість отримання інформації від сторонньої організації і може не зв’язуватися з правоохоронними органами.

Новини за темою: Трамп заявив, що Демократична партія США не зможе домогтися його імпічменту

Його твердження про те, що він буде відкритий для прийняття допомоги іноземної держави в його кампанії 2020 року, викликало осуд з боку демократів, які розцінили це як заклик до подальшого втручання у вибори. Представники Республіканської партії намагалися захистити Трампа.

Нагадаємо, спеціальний радник Роберт Мюллер ретельно документував зусилля Росії щодо підтримки передвиборної кампанії Трампа під час президентських виборів в 2016 році, і спроби росіян підірвати передвиборну кампанію його демократичного конкурента – Хілларі Клінтон.

Джерело: www.112.ua