Україна і світ

Трамп заборонив надавати притулок нелегальним мігрантам

Трамп заборонив надавати притулок нелегальним мігрантам

Президент США Дональд Трамп підписав указ, яким забороняє надавати притулок тим мігрантам, які потрапили на територію США незаконно.

Відповідний указ Трамп підписав 9 листопада. Документ передбачає заборону надавати притулок тим мігрантам, які потрапили на територію США незаконно, повідомляє The Washington Post.

“Нашій країні потрібні люди, але вони повинні приїжджати легально, і у них повинні бути чесноти”, – заявив Дональд Трамп.

Згідно з підписаним документом, Міністерство юстиції і Міністерство внутрішньої безпеки США будуть відмовляти у розгляді прохань про надання притулку особам, які перетинають американський кордон нелегально.

Таких людей будуть скеровувати у встановлені пункти пропуску.

Тепер мігранти, які прибувають на територію США нелегально, не будуть отримувати автоматичного права на перебування в країні.

Раніше таке кожному мігрантові, незалежно від того, яким чином він потрапляв на територію Сполучених Штатів.

Водночас джерела в адміністрації президента Трампа раніше зазначали, що це буде тимчасовим заходом, щоправда, термінів дії не озвучували.

На початку листопада напередодні проміжних виборів, що відбулись у США 6 листопада, Дональд Трамп запевняв, що американські військові на південних рубежах США вже готові дати відсіч колонам мігрантів, які рухаються з країн Центральної Америки і розраховують отримати притуло у США.

Джерело Телеканал новини «24»
09.11.2018
ПОДІЛИТИСЬ НОВИНОЮ: