Україна і світ

Трамп ввів надзвичайний стан в Луїзіані через тропічний шторм

Новий тропічний шторм в Мексиканській затоці, загрожує перетворитися в руйнівний ураган протягом наступних кількох днів

Джерело: 112.ua

Президент США Дональд Трамп ввів режим надзвичайного стану в штаті Луїзіана, де очікується тропічний шторм “Баррі”. Зараз шторм рухається через Мексиканську затоку і наближається до Нового Орлеана. Про це повідомляє Fox News.

“Президент Трамп оголосив на федеральному рівні надзвичайний стан для штату Луїзіана в четвер увечері, уповноваживши Департамент внутрішньої безпеки і Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій координувати всі зусилля з ліквідації наслідків стихійного лиха, у зв’язку з наближенням тропічного шторму Баррі”, – йдеться в повідомленні.

“Для всіх, хто знаходиться на узбережжі Мексиканської затоки: оскільки ви здійснюєте підготовку для захисту ваших будинків і близьких від затоплення і шторму, що насувається, вкрай важливо, щоб ви прислухалися до вказівок Федерального агентства з надзвичайних ситуацій, федеральних і місцевих чиновників. Ми тісно співпрацюємо з ними. Будьте готові, будьте обережні, головне-безпека!”, – написав президент Дональд Трамп написав на своїй сторінці Twitter.

Раніше Національний центр попередження ураганів США повідомив про формування нового тропічного шторму в Мексиканській затоці, який загрожує перетворитися в руйнівний ураган протягом наступних кількох днів.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua

Close