Україна і світ

Трамп в червні відвідає Ірландію і Британію, а також візьме участь у святкуванні річниці висадки під союзних військ у Нормандії

Трамп зустрінеться з прем’єр-міністром Ірландії Лео Варадкаром, а також буде гостем британської королеви Єлизавети

Джерело: 112.ua

Трамп в червні відвідає Ірландію і Британію, а також візьме участь у святкуванні річниці висадки під союзних військ у Нормандії

Президент США Дональд Трамп і його дружина Меланія під час майбутньої поїздки до країн Європи відвідають Ірландію і Британію, де планують зустрітися з прем’єр-міністром Ірландії Лео Варадкаром і британською королевою Єлизаветою. Про це повідомили в американському Білому домі, пише Reuters.

У заяві Білого дому йдеться, що Трампа до Ірландії запросив Варадкар, і президент США це запрошення прийняв.

Крім того, Трамп і його дружина будуть гостями королеви Єлизавети під час державного візиту до Британії 3-5 червня.

Також вони будуть присутні на церемоніях, присвячених 75-й річниці висадки союзних військ у Нормандії.

Нагадаємо, близько 160 тисяч службовців союзницьких військ перетнули Ла-Манш і висадилися в Нормандії 6 червня 1944 року, поклавши початок розгрому фашистської Німеччини.

Стало відомо, що президент США Дональд Трамп заявив про намір зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним на саміті “Великої двадцятки” (G20) в червні 2019 року в Японії.

Раніше повідомлялося, що Трамп обговорив з прем’єр-міністром Японії Сіндзо Абе Північну Корею, після того, як ця країна провела нові випробування зброї.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua