Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Трамп тисне на розробників, щоб отримати вакцину від Covid-19 під вибори – NYT

Ще у квітні МОЗ підготував для Білого Дому презентацію програми, в якій йшлося про те, що вже у жовтні всі матимуть доступ до вакцини від коронавірусу. Це влаштовувало Дональда Трампа, який готується до виборів у листопаді.

Проте ці терміни були перенесені. Тепер адміністрація Трампа наполягає на тому, щоб до кінця року або на початку наступного забезпечити випуст мільйонів доз вакцини.

Водночас розробники побоюються, що Трамп почне тиснути на Управління з санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA), ігноруючи недостатні дані щодо вакцини, щоб дати принаймні обмежений дозвіл на її випуск до президентських виборів у листопаді 2020.

Вакцина від Covid-19

Наприкінці липня президент США Дональд Трамп заявив, що вакцина від коронавірусу з’явиться до кінця 2020 року, оскільки третій етап випробувань на завершальній стадії.

Він також сказав, що США займаються виготовленням великих обсягів вакцини, що зробить її доступною як для американців, так і для всього світу.

Водночас у ВООЗ не поділяють оптимізму американського лідера і кажуть, що вакцинація від коронавірусу почнеться не раніше 2021 року.

Деякі препарати вже почали тестувати на людях, але необхідно забезпечити безпеку і ефективність вакцини, що займе якийсь час.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-08-04 08:52:01