Україна і світ

Трамп припустив можливість зустрічі з президентом Китаю для обговорення ситуації в Гонконзі

Трамп припустив можливість зустрічі з президентом Китаю для обговорення ситуації в Гонконзі

Президент США Дональд Трамп припустив можливість зустрічі з президентом Китаю Сі Цзиньпіну для обговорення ситуації в Гонконзі. Про це Трамп написав в своєму Твіттері.

Джерело: 112.ua

Президент США висловив прихильність до Цзиньпіну як до “великого лідера”, якого поважає народ країни, і заявив, якщо він захоче вирушити питання Гонконгу швидко у гуманно, він це зробить.

“Я дуже добре знаю президента Китаю Сі. Він чудовий лідер, який дуже поважає свій народ… У мене нуль сумнівів, що якщо президент Сі захоче швидко і гуманно вирішити проблему Гонконгу, він може це зробити. Особиста зустріч?”, – пише американський лідер. 

Новини за темою: Протести в Гонконзі: Поліція заарештувала 150 людей

Нагадаємо, що в червні в Гонконзі спалахнули протести проти закону про екстрадицію на територію материкового Китаю. Правоохоронці розганяли демонстрантів, застосовуючи силу. 

2 червня прем’єр-міністр Гонконгу Керрі Лем заявила про відмову від розгляду закону про екстрадицію на материковий Китай та додала, що законопроект більше не буде вноситися в Законодавчу раду. Проте протести продовжуються. 

Тижні протестів ввели Гонконг у найбільшу політичну кризу за останні десятиліття, ставши серйозним викликом центральному уряду Китаю у Пекіні.

Новини за темою: У Китаї 12 тис. поліцейських тренувались розганяти акції протесту на фоні подій у Гонконзі

Джерело: www.112.ua