Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Трактор з мангалом та РЕБом — на Харківщині уражено дивну російську техніку

Антидроновий захист не врятував російський трактор. Скрін з відео 16-го корпусу

На Південно-Слобожанському напрямку розвідувально-ударні групи БПЛА бригади «Гарт» продовжують виявляти та знищувати ворожі цілі.

Відео бойової роботи бригади було оприлюднене 8 січня на каналі 16-го корпусу.

«В той день ми літали над ворожими позиціями, але нічого цікавого не знайшли. Але потім раптом помітили трактор. Підлетіли ближче, і роздивилися на ньому «мангал» та засоби РЕБ.

Стало зрозуміло, що це законна військова ціль. Це був перший мій виліт після відпустки, робота пішла!», — розповів оператор БПЛА підрозділу «Фурія» бригади «Гарт» з позивним «Джек».

Також було виведено з ладу гармату, легкові та вантажні транспортні засоби, якими противник підвозив особовий склад та боєкомплект.

Як повідомляла АрміяInform, переважно хмарна погода та туман на Харківщині не заважають розвідувально-ударним групам БПЛА бригади «Гарт» виявляти та знищувати живу силу та техніку противника.

Джерело: Інформаційне агентство АрміяInform

Back to top button