Україна і світ

Трагедія на Закарпатті: Двоє лісорубів не їхали в автомобілі з іншими загиблими, чоловіки йшли додому

Автомобіль ЗІЛ-131 не належить ДП “Тячівське ЛГ” та не виконував роботу на замовлення лісгоспу

Джерело: 112.ua

Трагедія на Закарпатті: Двоє лісорубів не їхали в автомобілі з іншими загиблими, чоловіки йшли додому

Два співробітники лісгоспу, які загинули внаслідок падіння лісовоза в річку в Закарпатській області не співпрацювали із трьома іншими загиблими та автомобілем “ЗИЛ-131”. Про це повідомляє прес-служба Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства (ЗОУЛМГ).

Як повідомляється, лісоруби – Іван Магей (1991 р.н.) та Іван Сасин (1964 р.н.) повертаючись додому, потрапили під сильну зливу, яка супроводжувалася опадами у вигляді граду, дощу. В результаті чого відбувся витік потічка Пригудин, висота хвилі якого сягнула близько 5 метрів, спричинила селевий потік (грунт, каміння, дерева тощо), який зніс зазначених працівників підприємства, зачепивши також на шляху авто “ЗІЛ -131” та інших трьох мешканців с. Тарасівка.

“Автомобіль ЗІЛ-131 не належить ДП “Тячівське ЛГ” та не виконував роботу на замовлення лісгоспу”, – зазначили у ЗОУЛМГ.

Нещасний випадок стався на відстані близько 1 км від місця роботи, де потерпілі Іван Магей та Іван Сасин працювали в робочий час.

Нагадаємо, 11 червня внаслідок падіння лісовоза в річку в Закарпатській області загинули п’ятеро людей. Через сильну грозу водій не впорався з керуванням, і автомобіль скотився з гори в річку. Серед загиблих – два співробітники лісгоспу. 

Раніше повідомлялося, що рятувальники дістали з річки тіла всіх загиблих. Тіла трьох місцевих жителів виявили на початку села, ще одного загиблого знайшли недалеко від їхнього автомобіля “Зіл”, а п’ята жертва знаходилася за два кілометри від місця трагедії.

13 червня, на Закарпатті оголошено день жалоби через трагічну загибель п’ятьох мешканців с. Тарасівка Тячівського району.

Джерело: www.112.ua