Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

ТОВ «НіжинХліб» щодоби випускає 30 тис. одиниць продукції

Хліб був та залишається основним продуктом на нашому столі. Нині у торгових точках Ніжина можна придбати не тільки хліб, а й хлібобулочну, кондитерську продукцію на будь-який смак.  Переважна більшість містян надає перевагу продукції ТОВ «НіжинХліб».   

Журналіст сайту «УН» побувала на підприємстві та ознайомилася з його роботою.

Отже, ТОВ «НіжинХліб» — друге за величиною підприємство у Чернігівській області, що випікає хлібобулочні вироби. Щодоби випускає близько 30 тис. одиниць хлібобулочної  та кондитерської продукції. Загалом асортимент нараховує більше 150 видів різних хлібів, здобних виробів: печива, пряників, тістечок, тортів, пиріжків та багато іншого.

Крім Ніжина, доставляють продукцію в 13 районів Чернігівської області, а також в Київську і  Сумську.  

На підприємстві є два робочі цехи: хлібобулочний, який складається з 5 виробничих ліній, та кондитерський.

Загальна кількість працюючих складає 340 чоловік. Робота проходить у 4 зміни.  

Нинішній керівник «НіжинХліба» В’ячеслав Дегтяренко знається у своїй справі: на цьому підприємстві працює з 2005 року — спочатку був менеджером збуту, потім – комерційним директором. У 2018 році призначений директором.  

На запитання журналіста, що саме він вимагає від підлеглих, В’ячеслав Миколайович відповів так:

«Основні вимоги – це випуск якісної, безпечної продукції, своєчасна доставка її в торговельні точки та постійне оновлення асортименту. Значну увагу приділяємо якості сировини, що закуповуємо на підприємство, адже смачний та корисний продукт можна отримати лише з найкращих інгредієнтів. Смаки споживачів постійно змінюються, тому сьогодні вже нікого не здивуєш звичайним хлібом чи батоном. Попитом користуються заварні хліби з додаванням насіння, соняшника, чорносливу, кураги, родзинок. Особливу увагу приділяємо лінійці хлібів, корисних для здоров’я: з льоном, висівками, а також зерновому».

Щомісячно підприємство перераховує до місцевого бюджету податків на суму близько 1 млн. грн., чим робить свій значний внесок у розвиток міста.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото автора

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-03 22:02:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин