Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Торі Спеллінг подала на розлучення Діном МакДермоттом після 18 років шлюбу

Американська акторка, зірка серіалу Беверлі-Гіллз Торі Спеллінг подала на розлучення зі своїм чоловіком, актором Діном МакДермоттом після 18 років шлюбу.

Чому Торі Спеллінг розлучається з чоловіком

У судових документах, отриманих виданням People, акторка зазначила, що причиною розриву стали “непримиренні розбіжності”, а розійшлася пара ще 17 червня 2023 року.

Спеллінг звернулася до суду з проханням призначити їй грошову підтримку від екскоханого та позбавити його можливості вимагати таку саму підтримку.

Зараз дивляться

Також акторка закликала суд надати їй одноосібну опіку над п’ятьма неповнолітніми дітьми – 17-річним Ліамом Аароном Макдермоттом, 15-річною Стеллою Дорін, 12-річною Хетті Маргарет, 11-річним Фінном Дейві і 7-річним Боном Діном, а Макдермотту виділити право на відвідування спадкоємців і зустрічі, встановлені судом.

У заяві не вказується, чи мала колишня пара шлюбний договір, а Спеллінг заявила, що характер та обсяг їхньої власності ще не визначено.

Зазначимо, що Спеллінг і МакДермотт одружилися у 2016 році на Фіджі. У 2014 році Дін публічно зізнався, що мав роман на стороні, після чого Торі всіляко намагалася врятувати їхній шлюб.

У червні минулого року акторка написала в Instagram, що розлучається з чоловіком, проте пізніше видалила пост. Через п’ять місяців Макдермотт в інтерв’ю журналістам підтвердив їхній розрив.

Зараз Макдермотт зустрічається з новою дівчиною на ім’я Лілі Кало, а Спеллінг у листопаді була помічена з генеральним директором маркетингового агентства Neuron Syndicate Inc. Райаном Креймером.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-03-30 13:14:24