Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Топовий iPhone 15 Pro Max перевірили на потужність тестом AnTuTu: програє Adnroid-флагману

Новий флагман iPhone 15 Pro Max перевірили на продуктивність за допомогою тесту AnTuTu і порівняли з Android-смартфонами. Як виявилося, телефон потужніший за попередника, але слабший за китайський пристрій з ОС від Google.

Так, тест AnTuTu навантажує систему відкриваючи ігри, браузер, програми та інші ресурсомісткі функції, щоб оцінити працездатність пристрою. Виходячи з багатьох показників збирається загальна оцінка, за якою і порівнюють смартфони.

Перевірка на тестах AnTuTu від китайських експертів показала оцінку iPhone 15 Pro Max з 1 ТБ пам’яті в 1 641 883 бали. Це на 10% більше, ніж в iPhone 14 Pro Max, що свідчить про загальні поліпшення. До того ж у флагман 2023 року встановили новий чип A17 Pro, у той час, як у попереднику – А16.

Зараз дивляться

Утім, стати абсолютним лідером у рейтингу не вдалося – китайський флагман OnePlus Ace 2 Pro виявився кращим на майже 10 тис. очок – 1 648 735 бали. Звісно, на тлі показника в 1,6 млн це не велика різниця, але раніше в Apple був пристойний запас за потужністю під час тестів попередніх iPhone.

Нагадаємо, що у вересні стала доступна нова iOS 17 для смартфонів Apple. Компанія додала купу поліпшень, серед яких злегка оновлений дизайн, новий формат контактів і вигляд будильника під час заряджання смартфона.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2023-09-19 15:09:43

Магазин Автозапчастин м.Ніжин