Україна і світ

Топ-модель по-українськи 3 сезон 7 випуск: жорстокі бійки та повернення учасниці

11 жовтня відбувся 7 випуск нового 3 сезону шоу “Топ-модель по-українськи”. Дівчата нарешті перебрались із казарми у модельний будинок. Та життя на проєкті легшим не стало.

У 3 сезоні “Топ-модель по-українськи” дівчата нарешті перебрались до модельного дому. Їх чекав справжній сюрприз – на проект повернулась Мальвіна. Дівчина покинула проєкт через смерть батька. І до кінця не було відомо чи повернеться вона у шоу.

Звичайно, моделі були не дуже раді.

 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Просто зараз в ефірі Нового новий випуск #топмодельпоукраїнськи Сьогодні буде дійсно жорстка серія. Не витримають навіть експерти. Давате спілкуватися і ділитися враженнями від побаченого під цим постом ️ #тмпу #тмпу3 #ukrainiannexttopmodel

Публикация от Топ-модель по-українськи (@topmodels_ukraine)

Та на цьому сюрпризи не закінчились. В одній із кімнат дівчата знайшли смартфон. Це була велика несподіванка, адже за правилами Топ-модель по-українськи дівчатам заборонені будь-які девайси. На смартфоні був лише один додаток – Instagram.

 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Фото дівчат у неймовірно красивій білизні від @keosme – це відволікаючий прийом, щоб ви не помітили у них… телефон! Вже за 30 хвилин в ефірі Нового @novy_channel новий випуск #тмпу #тмпу3 #топмодельпоукраїнськи #ukrainiannexttopmodel

Публикация от Топ-модель по-українськи (@topmodels_ukraine)

Таким чином моделей будуть вчити медіаграмотності. Вони мають знімати пости для соцмережі, чим і мають показати свою медіаграмотність.

При чому фото та інший контент для Instagram вони мають знімати під час основних завдань.

Перше випробування на цьому тижні у Топ-модель по-українськи — це дефіле. Дівчата мали вийти на подіум у білизні, при цьому потрібно показати впевненість та сексуальність. На жаль, зрозуміти та втілити завдання зуміли далеко не всі.

До речі, постити в і соцмережу у дівчат теж не надто вдавалось. Тож Алла провела для них спеціальну лекцію, де проаналізувала їхні сторінки Instagram.

Друге завдання цього тижня — це фотосесія. У дівчат було лише три спроби, аби зробити максимум вдалих кадрів.

 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

А сьогодні що? А ось що! О 19:00 на Новому @novy_channel #тмпу #тмпу3 #топмодельпоукраїнськи #ukrainiannexttopmodel

Публикация от Топ-модель по-українськи (@topmodels_ukraine)

Останнє завдання цього тижня у Топ-модель по-українськи — теж фотосесія. При чому вона має соціальний підтекст. Дівчата фотографуються із кішками. Більшість знімків вийшли вдалими, мабуть, через наявність котиків.

Та окрім звичайних випробовувань дівчата “проявили себе” у численних бійках. Сутички були як на бекстейджах, так і в модельному будинку. І завжди ініціаторками були Катя (Тьотя Мотя) та Настя (ХТЗ). Тож саме вони опинились у кімнаті смутку.

Останнє завдання на проекті полягало у тому, що дівчата мали знімати вайни. Промовисто, що інші учасниці Топ-моделі по-українськи допомагали обидвом дівчатам, не зважаючи на їхню поведінку.

Кращий і дотепніший вайн був у Каті, вона залишається. А Настя покидає проєкт.

 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

СПОЙЛЕР! А хто на твою думку мав сьогодні піти з проекту? #тмпу #тмпу3 #топмодельпоукраїнськи #ukrainiannexttopmodel

Публикация от Топ-модель по-українськи (@topmodels_ukraine)

Топ-модель по-українськи Це модельне реаліті-шоу, яке дає можливість підкорити світ високої моди молодим людям, незалежно від гендерної приналежності. Тут на рівних за звання топ-моделі борються хлопці й дівчата з різних куточків України. Жодних команд – кожен сам за себе. Експерти організовують для учасників різні випробування, щоб підготувати випускників Модельної школи до роботи у світі високої моди.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групиДжерело Телеканал новини «24»

Close