Місто і регіон

Топ-5 садових квітів, які купували ніжинці у 2017 році

Топ-5 садових квітів, які купували ніжинці у 2017 роціКвіти мають здатність дарувати в один і той же час можливість насолодитися красою, почуття спокою і захоплення генієм природи. І суміш цих почуттів настільки унікальна, що завдяки їм любителів вирощування квітів стає все більше. Це стосується і жителів Ніжина.

За інформацією магазину садових квітів Matla Flowers в минулому, 2017 році, в нашому місті, найбільш популярними були сорти квітів, які мають яскраві особливості завдяки яким виділяються на тлі інших незвичайним кольором, формою бутона або листям. Найбільш популярні серед жителів нашого міста були наступні:

Хоста «Frances Williams» — це трав'яниста декоративна рослина привертає увагу своїми незвичним листям синього кольору зі світло-зеленої облямівкою. Цвітуть вони невеликими білими квітками, які схожі на дзвіночки. Ідеальне місце для них — клуби, що знаходяться в півтіні в полудень.

Хости ще тільки починають завойовувати любов квітникарів, але навіть в нашому місті вже є багато їх шанувальників, які вирощують їх в своїх садах.

Топ-5 садових квітів, які купували ніжинці у 2017 році

Астильба японська «Rheinland» — також як і хоста, в першу чергу привертає уваги своїм листям, але в період цвітіння, саме яскраво-рожеві «віники» дрібних квіток, які з'єднані в суцвіття, не дають пройти повз них. Цвіте ця красуня починаючи з кінця червня і до кінця липня.

Кілька років тому був популярним інший сорт астильби, які мав бордові квітки, а в минулому році місцевим садівникам сподобався такий ніжний рожевий колір.

Жоржини «Jowey Marilyn» — одна із зірок минулого і майбутнього сезонів. Причаровує погляд незвичайним відтінком і величиною самої квітки. А родзинкою цього сорту вважається наявності світлого обідка на пелюстках. Цей сорт виведений кілька років тому і українські покупці тільки в минулому році змогли висадити ці жоржини на своїх клумбах.

Лілія «Triumhator» — також новинки останніх років. Володіє яскравим білим кольором з фіолетовою серединкою. Виростає до 140 см завдяки чому її можна побачити з різних частин саду. Але в той же час, що б вона була менш підвладна вітру, її краще висаджувати групами.

Цвіте ця лілія з липня до кінця серпня. Спокійно переносить спекотні години дня, але в періоди затяжної літньої спеки потребує поливу. На клумбі добре виглядає разом з іншими ліліями, а також використовується для створення ландшафтних композицій. Ще однією перевагою цього сорту вважається те що вони довго зберігають свій вигляд після зрізання.

Топ-5 садових квітів, які купували ніжинці у 2017 році

Нарцис «Night Cap» — в більшості випадків, ці нарциси одні з перших квітучих рослин на клумбі садівників Ніжина, які його вирощують. Цей сорт яскравий представник гібридів в яких вдалося зберегти класичну білосніжність і величину квітки і додати родзинку у вигляді оранжево-жовтої серединки. У висоту виростає до 40 сантиметрів, а починає цвісти при наявності сприятливої погоди в кінці березня — квітні.

Тюльпан «Ice Cream» — найбільш популярний і один з найбажаніших квітів на клумбі безлічі садівників. Повністю відповідає своїй назві так як схожий на стаканчик з пломбіром. Від цього і його друга назви «Пломбір» або «Морозиво». Починає цвісти в квітні і гармонійно виглядає, як в одиночній так і в груповій висадці. При затяжній весні починає цвісти лише в кінці квітня — початку травня і дочекатися цього моменту однозначно варто, щоб помилуватися цією неймовірною квіткою.

Топ-5 садових квітів, які купували ніжинці у 2017 році

Джерело: Уездные новости
16.01.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close