Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Топ-3 найпопулярніших американських авто аукціонів

Топ-3 найпопулярніших американських авто аукціонів

Купувати автомобілі зі Сполучених Штатів Америки найзручніше, користуючись послугами перевірених онлайн-майданчиків. Найпопулярніші та перевірені автоаукціони США: Copart, Insurance Auto Auctions (IAA) та Manhein. Існують і інші сайти для викупу авто для дилерів та приватних покупців, ми ж розкажемо про три вищезгаданих, оскільки саме з ними найчастіше працюють в Україні.

1. Copart (Копарт)

Цей аукціон є одним із головних у сфері продаж автомобілів із пошкодженнями й займає 36% всього ринку. Він співпрацює з великими страховими компаніями Штатів. Цей майданчик вигідний для українського покупця, тому що:

  • тут найбільший вибір машин;
  • майданчики, де зберігаються авто, розташовані по всій країні, тому можна вибрати місто найближче до порту та зекономити на доставці;
  • тут можуть продавати не лише офіційні дилери, але й звичайні люди.
  •  

З останнього пункту випливають й основні ризики. Якщо ж дилери відповідають за свої дії, то недобросовісні покупці можуть приховувати недоліки. На жаль, компенсації чи захисту споживача від таких дій автоаукціон не передбачає.

2. IAA (Іншуренс)

Цей аукціон також вважається світовим лідером та перепродує пошкоджені автомобілі. Він займається в основному продажем машин після страхових випадків. Величезна перевага цього майданчика в тому, що продавати ТЗ можуть лише юридичні особи, це виключає шахрайство та обман.

Також вигідно, що тут можна знайти автомобілі з досить незначними пошкодженнями, які можна відремонтувати в Україні за невеликі гроші й при цьому отримати сучасне, якісне авто недорого.

Однак купувати машини тут можуть також лише офіційні компанії, котрі отримали ліцензію. Компанія «Гранд Кар» має усі необхідні документи та виступає посередником на аукціоні. Вибрати гарне авто можна, перейшовши за посиланням https://www.grandcar.in.ua/cars/bmw.

3. Manheim (Манхейм)

На цьому майданчику вести торги мають право також лише офіційні дилери. Скільки існує автоаукціон, тут не було зареєстровано жодного шахрайського продажу, адже за цим дуже ретельно слідкують. Специфікою Manheim є той момент, що тут реалізуються вживані автівки без дефектів, вони не потребують ремонту.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Це практично ідеальне місце для придбання машини, але значного фінансового зиску в такому випадку ви не отримаєте. Адже ціна на такий транспортний засіб не буде сильно відрізнятися від українського ринку. Та все ж таки вигода є, американці дуже спокійно водять, їздять по гарних дорогах, регулярно проходять ТО, тому до вас потрапляє машина практично в ідеальному стані й з невеликим пробігом.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
05.07.2024