Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Тонни продуктів, засобів гігієни та підтримка військових: як благодійний фонд «УРОЧИЩЕ СВЯТЕ» допомагає Чернігівщині під час війни

Тонни продуктів, засобів гігієни та підтримка військових: як благодійний фонд «УРОЧИЩЕ СВЯТЕ» допомагає Чернігівщині під час війни

Величезну допомогу в найскрутніший період військового протистояння на Чернігівщині люди отримували саме від волонтерів, які організовували збір коштів на найнеобхідніші потреби і, ризикуючи життям, везли цивільним, військовим і теробороні багато потрібних речей, продуктів і засобів гігієни. Не став винятком і благодійний фонд «УРОЧИЩЕ СВЯТЕ».

Волонтер благодійного фонду «УРОЧИЩЕ СВЯТЕ» Володимир Дубовець розповів, що фонд був утворений у 2017 році. Причому його діяльність пов’язана зі сприянням охороні культурної спадщини, історико-культурного середовища, пам’яток історії та культури. Зокрема, волонтери фонду дбають про урочище Святе, що неподалік автомобільного мосту, який, на жаль, розбомбили російські загарбники.

Тонни продуктів, засобів гігієни та підтримка військових: як благодійний фонд «УРОЧИЩЕ СВЯТЕ» допомагає Чернігівщині під час війни Тонни продуктів, засобів гігієни та підтримка військових: як благодійний фонд «УРОЧИЩЕ СВЯТЕ» допомагає Чернігівщині під час війни

«В урочищі періодично за сприяння фонду проводили певні роботи, такі як, наприклад, розбудова доріг, а ще заходи зі збереження всієї історичної спадщини. І другий аспект діяльності фонду – це сприяння та надання допомоги тим, хто цього потребує, у сферах освіти, науки, медицини, культури, мистецтва, спорту. Йдеться про дітей з особливими потребами і про обдарованих діток. Завдяки фонду вони отримують можливість навчатися та розвиватися в найрізноманітніших сферах», – у коментарі для ЧЕline зазначив Володимир Дубовець.

Сидіти склавши руки, коли на Чернігівщині точилися запеклі бої, щодня руйнувалися будівлі та гинули люди, волонтери Благодійного фонду «УРОЧИЩЕ СВЯТЕ» не могли. Вони з відкритими серцями квапилися на допомогу людям, хоч доводилося і нелегко.

«Відповідно до запитів наших чернігівських волонтерів, із перших днів війни оперативно організували збір коштів на продукти, медикаменти та предмети першої необхідності для жителів Чернігова. Лише за перший день війни було зібрано близько 100 тисяч гривень. Усе потрібне було закуплене та передане волонтерам.

Була організована доставка гуманітарної допомоги, приблизно 25 тонн для жителів Чернігова й області. Це були продукти, ліки, засоби гігієни від різних благодійних фондів із західної та центральної України. Працювали по Рівненській, Волинській, Київській, Чернігівській областях, Закарпаттю.

Був організований збір коштів на пальне, бо інколи були вантажі, але не було пального», – розказав волонтер.

Звісно, що не забували допомагати нашим військовим і тероборонівцям.

«Для потреб ЗСУ було передано чотири транспортні засоби. Три автомобілі УАЗ різних модифікацій і позашляховик Cherokee.

Для розміщення особового складу територіальної оборони та ЗСУ були передані об’єкти нерухомості.

Організували й забТонни продуктів, засобів гігієни та підтримка військових: як благодійний фонд «УРОЧИЩЕ СВЯТЕ» допомагає Чернігівщині під час війни Тонни продуктів, засобів гігієни та підтримка військових: як благодійний фонд «УРОЧИЩЕ СВЯТЕ» допомагає Чернігівщині під час війниезпечення частин ЗСУ та окремих волонтерських центрів міста одноразовим посудом, аби унеможливити спалах інфекційних хвороб через відсутність води й інших благ.

Також для потреб ЗСУ та ТРО було доставлено медичні рюкзаки, турнікети, аптечки, ноші натовського зразка, сухпайки і тактичний одяг.

Для потреб МНС та обласної лікарні з Червоним Хрестом волонтери наші організували доставку 20 тонн вантажу з Німеччини. Це пожежно-рятувальне обладнання та ліки», – повідомив Володимир Дубовець.

Тонни продуктів, засобів гігієни та підтримка військових: як благодійний фонд «УРОЧИЩЕ СВЯТЕ» допомагає Чернігівщині під час війни Тонни продуктів, засобів гігієни та підтримка військових: як благодійний фонд «УРОЧИЩЕ СВЯТЕ» допомагає Чернігівщині під час війни Тонни продуктів, засобів гігієни та підтримка військових: як благодійний фонд «УРОЧИЩЕ СВЯТЕ» допомагає Чернігівщині під час війни

Нині волонтери Благодійного фонду «УРОЧИЩЕ СВЯТЕ» займаються питанням доставки до міста велосипедів. Адже є німецький фонд, який готовий надати спеціальні велосипеди з кошиками для волонтерів. Наразі триває стадія перемовин. Тож волонтери сподіваються, що невдовзі місто й область отримають потрібний двоколісний транспорт.

12.05.2022
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин