Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Тому що люблю: в Чернігові запустили флешмоб до Дня Державного Прапора

Тому що люблю: в Чернігові запустили флешмоб до Дня Державного Прапора

За ініціативою першого заступника голови Чернігівської райдержадміністрації Лариси Юрченко, яка очолює відокремлений підрозділ Громадської організації «Спілка жінок Чернігівщини» напередодні Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України проведено цікавий флешмоб, у якому взяли участь активні учасниці організації, зокрема директор Центру соціальних служб обласної адміністрації Алла Кот, директор і начальник відділу Районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді Зореслава Кудлай та Оксана Булах, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Тетяна Мірошниченко, головний спеціаліст РДА Ганна Зарецька та головна редакторка газети «НК» Наталія Бушай.

Сонячні й небесно-блакитні кольори головного державного символу України надихнули громадську спілку жінок на цікавий флешмоб. Вони вдягли вбрання жовтавих і синіх відтінків, щоб засвідчити рідній країні свою любов і привітати її з днем народження!

«Запрошуємо долучитися до нашого флешмобу інших чарівних панянок, колективи установ та організацій, – каже Лариса Юрченко. – Для заходу ми обрали назву «Тому що люблю!», бо ж Україна починається у серці кожного з нас»!

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

20.08.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова