Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Толчки зафиксировали ночью: на Закарпатье произошло землетрясение

На Закарпатті вночі 18 жовтня стався землетрус магнітудою 2,5 за шкалою Ріхтера. Поштовхи зафіксували о 02.20 ночі на південний захід від міста Берегове на глибині 5 км.

– Джерело землетрусу знаходиться на території Закарпатської області, на південний захід від міста Берегове, на глибині 5 км. За класифікацією землетрус належить до невідчутних. Інтенсивність коливань лежить нижче межі чутливості людей, – пояснили у Головному центрі спеціального контролю.

Фахівці нагадали, що на території Берегівського району раніше були зареєстровані землетруси 10 та 26 серпня 2011 року магнітудами 2,7 та 1,6 відповідно. Найбільший землетрус стався 23 листопада 2006 року. Тоді його магнітуда становила 4,5 за шкалою Ріхтера.

12 жовтня цього року Головний центр спеціального контролю зареєстрував землетрус в Івано-Франківській області. Його епіцентр знаходився в Богородчанському районі Івано-Франківської області, на глибині 5 км.

За класифікацією землетрусів він також належав до невідчутних.

23 вересня стався землетрус на території Тернопільської та Івано-Франківської областей. Його магнітуда становила 4,3 за шкалою Ріхтера. Епіцентром землетрусу стало село Нагоряни Тернопільської області.

Джерело: Головний центр спеціального контролю

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-10-18 12:35:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин