Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

«Точки» є і в місті, і в селах: пів сотні жителів Корюківщини оштрафували за самогоноваріння

«Точки» є і в місті, і в селах: пів сотні жителів Корюківщини оштрафували за самогоноваріння

З початку року корюківські поліцейські склали 46 протоколів за виготовлення і продаж самогону. До відповідальності притягнули 51 жителя району, – повідомляють Сусіди.Сіty.

Часто люди, які займаються самогоноварінням, особливо у селах, виправдовуються тим, що, мовляв, нема офіційної роботи, а сім`ю годувати треба. Та такі «заробітки» призводять до того, що чужі сім`ї через горілку розпадаються, а люди деградують.

Місцеві добре знають про всі наявні «точки», а тому регулярно сповіщають про них поліцію.

Начальник сектору превенції Корюківського відділення поліції Григорій Плющ констатує, що їхні працівники постійно проводять відпрацювання «точок» — місць, де виготовляють і продають самогон. Він каже, що вони є і в Корюківці, і в кожному населеному пункті району.

На самогонників складаємо протокол про адмінпорушення. На деяких, буває, і по чотири рази на місяць! Щоразу обіцяють покинути це заняття, але далі обіцянок справи не йдуть.

Утім, схоже, самогонні «точки» ще житимуть довго, бо штрафи за самогоноваріння напрочуд лояльні: від 51 до 170 гривень. Для порівняння: пляшку оковитої продають по 25–35 гривень.

Особи, які зловживають алкоголем, часто потрапляють у поле зору поліції й за неправдиві виклики екстрених служб. За таке адмінпорушення поліцейські Корюківщини притягнули до відповідальності 24-х осіб. Є громадяни, які «регулярно» безпричинно викликають поліцію, «швидку» тощо.

З останніх випадків, виклики на які виявилися неправдою, — корюківчанин зателефонував у поліцію і повідомив, що знайшов удома мертву незнайому людину. Ще один житель міста викликав поліцію, бо в нього, начебто, зникла дружина, яка у той час спала в сусідній кімнаті. Обоє перебували у стані алкогольного сп’яніння.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
22.08.2020