Україна і світ

Ткаченко може очолити Мінкульт: біографія та декларація слуги народу

Новим міністром культури може стати депутат від Слуги народу Олександр Ткаченко, його кандидатуру майже одноголосно підтримала уся фракція.  Призначення Ткаченка, ймовірно, винесуть на розгляд у сесійну залу вже у віторок або середу.

Попри прихильність однопартійців очолити Мінкульт Ткаченко зможе тільки після голосування парламенту.

 Олександр Ткаченко фото УНІАН

Біографія Олександра Ткаченка

Депутат отримав освіту в КНУ ім. Тараса Шевченка за спеціальністю Жуналістика, окрім цього він закінчив Гарвардську бізнес школу та Європейську, останню проходив у Сінгапурі.

З 1991 року Олександр Ткаченко почав свою кар’єру в медіа, пропрацювавши три роки на посаді кореспондента українського представництва Reuters у Києві.

Після цього він влаштувався працювати на телеканал УТ-1, де був редактором та ведучим щотижневої телепрограми Молодіжна студія Гарт. Крім цього журналіст виступив продюсером близько 20 фільмів.

З 1996 року Ткаченко рік пропрацював на посаді заступника гендиректора каналу 1+1, під час цього запустив проект ТСН. З 1994 до 1999 року був президентом телекомпанії Нова хвиля, а потім став гендиректором Нового каналу. 

У 2005 році очолив Одеську кіностудію. З 2008 року очолює групу 1+1 Media. У 2019 році Ткаченка обрали депутатом IX скликання і він став главою Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Декларація Олександра Ткаченка

У декларації за 2019 рік, яку Олександр Ткаченко нещодавно оприлюднив, вказано, що річний прибуток нардепа становив майже 3,7 млн грн.

У подружжя Олександра та Ганни Ткаченків є дві квартири у столиці площею 132,7 м² та 45,7 м², також пара орендує адміністративний будинок площею майже 400 м².

Нардеп є власником земельної ділянки на 1,5 тис. м² у Лебедівці на Київщині, а ще там є дача площею понад 267 м². Також пара задекларувала п’ять автівок – три Land Rover і дві BMW у дружини.

У грудні цього року чиновник придбав нерухоме майно вартістю 12,5 млн грн та ще орендував приміщення на 1,2 млн грн.

Серед коштовностей у дружини Ткаченка є кулон з діамантом вартістю 603 тис. грн. Річний дохід політика становив майже 3,7 млн грн – це прибуток з компанії 1+1, а понад 170 тис. грн чиновник отримав за роботу в Раді.

Його дружина у тому ж медійному холдингу отримала річний дохід у сумі 1,7 млн грн.

Готівкові збереження сягають $400 тис., а у банку зберігається майже 5,5 млн грн та $6 557. Дружина також володіє готівкою на суму $31 тис. та ще 4,5 млн грн тримає в банку.

Також відомо, що Олександр Ткаченко підтвердив свою майбутню участь у праймеріз Слуги народу перед виборами мера столиці. Про це він вирішив заявити в день народження Києва 31 травня.

Джерело ФАКТИ. ICTV

Теги
Close