Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

Тисячі киян підтримали партію Слуга народу й подали ідеї для покращення життя в столиці

У Києві мешканці тільки за два місяці літа подали кілька тисяч пропозицій щодо поліпшення життя у місті. Волонтери ледь встигали опрацьовувати ідеї, які стосувалися всіх районів Києва й десятків проблем.

Про це розповіли в пресслужбі Київської міської організації політичної партії Слуга народу. За словами представників політсили, кожен п’ятисотий мешканець столиці вже подав свої напрацювання у рамках проекту Ходімо з нами в депутати.

Проект вже завершено, але всі напрацювання ляжуть в основу стратегії розвитку міста на найближчі роки. Її головна мета — дати можливість киянам реалізувати свої ідеї й своїми руками зробити столицю комфортною для життя кожного.

Особлива увага приділяється ідеям будівництва об’їзної дороги навколо Києва, муніципального житла, медицини, освіти, благоустрою та незаконного будівництва. А жителі Дарницького району столиці, наприклад, подали відразу кілька пропозицій щодо реконструкції Бортницької станції аерації.

– Ви знаєте, я довго думала, чим можу допомогти своєму місту. Особливо в контексті екології та забруднення Дніпра. Зазвичай чиновники та  депутати Київради не радо йдуть на контакт з ініціативними мешканцями. Вони направляють їх своїх помічників або просто забувають передзвонити, у мене таке бувало часто. Але в цей раз все вийшло інакше. Я прочитала в новинах, що на початку вересня розпочинає роботу парламент, і тому зважилася поділитися своєю ідеєєю зі Слугою народу. Там мене вислухали і прийняли пропозицію щодо очищення ріки. Сподіваюся, моїй ідеї дадуть поштовх, й після виборів  ми зможемо створити місто, де хочеться жити, — розповіла мешканка Дарниці Олена Миколаївна.

Незважаючи на те, що Слуга народу втратила більше 15% рейтингу, партія все ж залишається лідером електоральних симпатій українців.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-09-09 19:34:36