Україна і світ

Тіна Кароль запалила у прямому ефірі “Танці з зірками 2019”: відео виступу

Тіна Кароль запалила у прямому ефірі "Танці з зірками 2019": відео виступу

Співачка Тіна Кароль стала запрошеною гостею дебютного випуску “Танців з зірками 2019”. Артистка не упустила можливості презентувати свою пісню “Вабила”, яку супроводжувала запальною постановкою.

Як відомо, Тіна Кароль погодилась на пропозицію представників розважального шоу та стала ведучою дебютного випуску. Її участь у проекті є знаковою, адже 13 років тому вона з Юрієм Горбуновим вела перший в історії України прямий ефір “Танців з зірками”. 

Артистка вийшла на паркет у розкішній сріблястій сукні з чималим розрізом на нозі. У мережі опублікували ролик, на якому видно не тільки приголомшливе вбрання Тіни Кароль, але й останню підготовку до її ефектного виходу.

View this post on Instagram

Прямо сейчас! В прямом эфире канала "1+1" легендарное шоу «Танцы со звёздами»! Уже по традиции в первом прямом эфире он будет вести шоу вместе с Тиной Кароль. Именно эта легендарная пара вела проект 13 лет назад. Также телезрителей ждет неожиданный сюрприз от певицы – она впервые на телевидении презентует свою новую композицию "Вабити" и предстанет в совершенно неожиданном для себя образе. #тинакароль #танціззірками

A post shared by Тина Кароль (@tinakarol_fantina) on

Для дебютної телепрезентації пісні “Вабити” Тіна Кароль змінила вечірнє вбрання на міні-сукню. Артистка показала запальні танці з шоу-балетом, зірвавши у залі овації. 

“Танці з зірками 2019” 1 випуск: дивитись онлайн – виступ Тіни Кароль 

Відео буде згодом

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело Телеканал новини «24»
26.08.2019