Україна і світ

Тимошенко заявила про неприпустимість референдуму щодо миру з Росією

Політик каже, що референдум – це прекрасна ідея, але не у випадку досягнення миру з Росією

Джерело: 112.ua

Тимошенко заявила про неприпустимість референдуму щодо миру з Росією

Лідер партії “Батьківщина”, народний депутат Юлія Тимошенко вважає, що референдум про укладення мирних домовленостей з Росією неприпустимий. Про це вона заявила під час програми “Право на владу” на телеканалі “1+1”.

“Референдум – це прекрасна ідея, але не у випадку досягнення миру у цій війні. Тому що на референдумі, ті нюанси, які можна ззовні не побачити, не можна обговорити і прийняти рішення по всіх деталях ситуації, яка сьогодні відбувається на Сході. Референдум неприпустимий!”,  – зазначила Тимошенко.

Новини за темою: Вакарчук піддав критиці намір адміністрації Зеленського провести референдум про примирення з РФ

При цьому вона наголосила, що Україні потрібен мир як передумова становлення розвитку держави.

Новини за темою: Медведчук про референдум: Треба не просто прийняти закон, а внести зміни до Конституції для того, щоб цей інститут міг діяти

На її думку, для цього потрібні сильна армія, посилення санкцій проти Росії і ведення правильних міжнародних переговорів.

Разом з тим, президент України Володимир Зеленський вважає, що референдум не має законодавчої ініціативи – це спосіб з’ясувати думку суспільства, і владі необхідно знати, що думає кожна людина з певних питань.

При цьому Зеленський повідомив, що переговорів з РФ не буде.

Раніше глава Адміністрації президента України Володимира Зеленського Андрій Богдан заявив, що влада розглядає винесення на всенародний референдум питання про укладення мирних домовленостей з РФ.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua