Україна і світ

Тимошенко пропонує укласти коаліційну угоду в Раді на основі “Нового курсу” “Батьківщини”

Тимошенко не може собі уявити, як політична сила Володимира Зеленського “Слуга народу” може об’єднатися з “Опозиційною платформою” Юрія Бойка або “Європейською стратегією” Петра Порошенка

Джерело: 112.ua

Тимошенко пропонує укласти коаліційну угоду в Раді на основі "Нового курсу" "Батьківщини"

Лідер “Батьківщини” Юлія Тимошенко пропонує укласти угоду про коаліцію у Верховній Раді наступного скликання між політичними силами “Батьківщина”, “Слуга народу” і “Голос” на основі програми “Новий курс”. Про це стало відомо з інтерв’ю Тимошенко в ефірі “Вечірнього прайму” на телеканалі “112”.

Новини за темою: Сердечний список: Кого Юлія Тимошенко веде в Раду

“Ми – єдина політична сила, яка сформувала покроковий план, як відродити країну, як дати людям відчуття нормального життя. Це стратегічний план під назвою “Новий курс”. Ми пропонуємо не лише створити коаліцію дій у парламенті, але і засновувати коаліційну угоду на “Новому курсі”, – сказала Тимошенко.

Тимошенко сказала, що не може собі уявити, як політична сила Володимира Зеленського “Слуга народу” може об’єднатися з “Опозиційною платформою” Юрія Бойка або “Європейською стратегією” Петра Порошенка.

Новини за темою: Тимошенко, Ляшко і Гриценко: Коломойський розповів про можливу коаліцію партії “Слуга народу”

Раніше Тимошенко заявляла, що її політична сила не буде в опозиції до нової української влади, навіть якщо її не візьмуть до коаліції у Верховній Раді.

 

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: www.112.ua