Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

Тимчасово вносять зміни у два автобусні маршрути

Тимчасово вносять зміни у два автобусні маршрути

На період проведення ремонтних робіт по вулиці 77-ї Гвардійської дивізії вносять тимчасові зміни в схему руху громадського транспорту.

Від вулиці Київської до вулиці Алєксєєва включно з 08:00 10 серпня 2020 року по 22.00 12 серпня 2020 року, автобуси маршрутів №21 та №26 рухатимуться за своїми маршрутами до перехрестя проспекту Миру з вулицею Героїв Чорнобиля, потім по проспекту Миру, вулицями Котляревського, Гончою, Київською, 77-ї Гвардійської дивізії і далі – за своїми маршрутами у прямому та зворотному напрямках.

Із 8.00 13 серпня 2020 року по 22.00 14 серпня 2020 року від вулиці Алєксєєва до проспекту Миру, автобуси маршруту №21 рухатимуться за своїм маршрутом вулицею Козацькою до перехрестя з проспектом Миру, потім проспектом Миру, вулицями Льотною, Алєксєєва, Героїв Чорнобиля і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках;
– автобуси маршруту №26 рухатимуться за своїм маршрутом проспектом Миру до перехрестя з вулицею Льотною, потім вулицями Льотною, Алєксєєва, Героїв Чорнобиля і далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

Тролейбуси маршрутів № 10 й № 11 тимчасово припиняють рух за своїми маршрутами до закінчення перекриття руху автотранспорту по вулицях 77-ї Гвардійської дивізії та Героїв Чорнобиля. Відповідно, буде збільшений випуск тролейбусів на маршрутах №6, №9 та №9-а.

Тимчасово вносять зміни у два автобусні маршрути

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

06.08.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова