Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Тільки один депутат Ради не підтримав закон про відстрочку PPO – про кого йдеться

Верховна Рада підтримала проект закону, який передбачає відтермінування обов’язкового використання РРО для фізичних осіб-підприємців до 2022 року.

За законопроект №4439 проголосувало 319 народних депутатів, проти – 1, утрималося – 4 та не голосувало – 27.

Єдиним парламентарієм, який проголосував проти відтермінування закону про ФОПи, став член фракції Слуга народу Олександр Качура.

Протягом декількох останніх місяців депутат активно підтримував громадський рух SaveФОП та обіцяв протестувальникам посприяти у розгляді законопроектів, орієнтованих на покращення умов для малого та середнього бізнесу в Україні.

– Рішення не призведе до врегулювання ситуації. Ті люди, які стоять під стінами Ради, розуміють, що РРО – це велике ярмо на український бізнес. Скасування РРО – найкраще економічне рішення під час пандемії, – коментував Олександр Качура перед ухваленням змін до закону.

Також до голосування Олександр Качура написав у своєму Telegram-каналі, що на Україну чекає черговий, цього разу – податковий Майдан.

– Зібралися голосувати відстрочку РРО для ФОП. Підприємці під Радою проти. Вони виходили за повне скасування фіскалізації. Схоже, податкового Майдану не уникнути, друзі.

Детальніше про закон про ФОПи, який ухвалили у вівторок, 1 грудня, читайте на Фактах ICTV.

За попередньою інформацією, вимогою учасників протестів під Радою є повне скасування РРО для усіх підприємців.

Оскільки цю вимогу не було виконано, протести, очевидно, продовжаться.

Фото: Олександр Качура

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-12-01 15:19:24