Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

TikTok запускає Stories: чим відрізняються від Instagram

Компанія TikTok почала тестувати функцію Stories. Новинка схожа на Історії в Instagram.

Представники відеосервісу не поспішають розкривати подробиці про терміни проведення тесту. Зараз він доступний невеликій кількості користувачів TikTok в США.

У TikTok відмовилися повідомити, на яких конкретно ринках можна випробувати TikTok Stories. Однак на скриншотах додаток зображено англійською мовою на Android-смартфоні.

Принцип роботи новинки достатньо простий – історії зникають через 24 години. На відміну від Instagram, реакції у вигляді коментарів будуть видні всім користувачам, а не тільки автору контенту.

Для перегляду історії потрібно прокрутити нову бічну панель і натиснути на аватар автора, як в Instagram і Facebook.

Таким чином компанія хоче заманити на свою платформу більше Instagram-користувачів, для яких історії не будуть новинкою.

TikTok хоче дати користувачам якомога більше інструментів для самовираження – як от відео, прямі трансляції, або короткі тимчасові відеоролики.

Instagram теж переймає функції у TikTok. Раніше соцмережа збільшила максимальну тривалість відео до хвилини – таким же обмеженням за часом користувався конкурент. Представники Instagram впевнені, що цей крок дозволить зробити соцмережу трохи популярнішою.

Джерело: TechChurch

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-05 17:54:03