Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

TikTok вперше випередив Facebook за популярністю

Додаток TikTok вперше випередив Facebook за кількістю завантажень по всьому світу. До 2021 року Facebook займав головну позицію. Статистикою поділилася медіакорпорація Nikkei Asia.

Рейтинг найпопулярніших додатків для спілкування:

  1. TikTok
  2. Facebook
  3. WhatsApp
  4. Instagram
  5. Facebook Messenger
  6. Snapchat
  7. Telegram
  8. Likee
  9. Pinterest
  10. Twitter

– Загальний час перегляду TikTok в США і Великій Британії більший, ніж у YouTube. Короткі відеоролики стають дедалі популярнішими, – повідомив менеджер з маркетингу компанії App Annie Чузен Кін.

Додаток TikTok постійно отримує різні оновлення з новим функціоналом.

– Що стосується змісту, музика і комедії зараз у тренді, – додав Чузен.

Одна з причин популярності TikTok – зняття заборони на додаток у США. Його ввели за час президентства Трампа. Заборона на китайські додатки, включаючи TikTok і WeChat, була скасована урядом Байдена.

Сінгапурський додаток Likee зайняв восьму сходинку у 2020 році.

Likee – соціальна мережа, користувачі якої можуть створювати та поширювати короткі музичні відеокліпи. Черговий аналог TikTok, який користується рекордною популярністю у всьому світі.

Не тільки Likee запозичує функції TikTok. Нещодавно, Instagram збільшив тривалість відео до однієї хвилини. Раніше ролики мали ліміт по часу в 30 секунд.

TikTok також тестує функцію коротких історій всередині програми. Принцип роботи новинки досить простий – історії зникають через 24 години, реакції у вигляді коментарів будуть видні всім користувачам, а не тільки автору контенту.

Джерело: Nikkei Asia

Фото: Unsplash, Nikkei Asia

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-08-10 16:51:48