Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Тетяна Лазарєва назвала причину розлучення з Шацом

Російська телеведуча Тетяна Лазарєва розповіла, чому розлучилася з Михайлом Шацом через 25 років шлюбу. Як виявилося, шлюб розпався після зради.

Лазарєва назвала причину розлучення із Шацом

Річ у тім, що її чоловік зрадив, після чого пішов від неї. Для ведучої це був удар, оскільки вона вважала Михайла своєю найближчою людиною.

– Зрадив і кинув. Не вибрав друга, і мені шкода, що в мене не стало такого близького друга, адже він був найближчою для мене людиною. Однак друзі не брешуть і не обманюють, – зізналася Тетяна.

Про розлучення ведуча розповіла взимку 2024 року, і тепер Лазарєва зазначила, що почуття до колишнього минули, та і спілкуватися з ним далі не має наміру.

Зараз дивляться

– Я його не люблю, і в нас дуже розладналися стосунки. Було багато чого, про що я не розповім, але після цього я перестала йому довіряти. Брехні було занадто багато за ці роки. Навіщо мені така людина? – поставила собі питання ведуча.

Втім, іноді брехня стосується розлучення, якого насправді не було. Нещодавно ведуча Маша Єфросиніна розповіла про небезпеку брехні на тлі чуток про розлучення. Зірка зазначила, що в цю брехню повірили навіть близькі друзі.

Фото: Тетяна Лазарєва, Михайло Шац

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.


Джерело ФАКТИ. ICTV
2024-06-25 14:30:16