Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

Терміново: Зеленський доручив уряду розібратися з тарифами на газ для населення

 

Президент України Володимир Зеленський доручив уряду терміново розібратися з питаннями щодо тарифів на газ для населення.

Про це очільник держави заявив під час енергетичної наради за участю прем’єр-міністр Дениса Шмигаля, т.в.о. міністра енергетики Юрія Вітренка, міністра фінансів Сергія Марченка, міністра соціальної політики Марини Лазебної та керівника Офісу президента Андрія Єрмака. 

– Тарифи на газ для населення мають бути справедливими. Ціна на газ зростає на ринку через погодні умови та інші причини, які склалися в Європі, і ми не можемо дозволити зростання ціни для наших громадян, зазначив Володимир Зеленський.

Уряд готує системні рішення щодо вибудовування балансу на енергетичному ринку.

Юрій Вітренко представив попередній план із суттєвого зниження тарифів на газ та встановлення ціни, яка була б справедливою з точки зору споживача.

На нараді також наголошувалося, що рішення Кабміну повинні зберегти 

макрофінансову стабільність, розвиток чесної конкуренції на ринку та допомогти уникнути фінансового дисбалансу.

Зростання тарифів в Україні

Депутати політичної фракції Слуга народу готують антикризовий план щодо вирішення проблем з підвищенням тарифів. Проект оприлюднять найближчим часом.

12 січня з цього приводу відбудеться нарада з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем, виконувачем обов’язків міністра енергетики Юрієм Вітренко, представниками Офісу президента та іншими посадовцями.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-01-11 15:49:00