Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Термін реєстрації ФОП для отримання допомоги від держави минає за два дні

Термін реєстрації ФОП для отримання допомоги від держави минає за два дні

31 грудня закінчується продовжений Кабінетом Міністрів України термін реєстрації на порталі та в додатку «Дія» людей, які звертаються за одноразовою матеріальною допомогою від держави у сумі 8 000 гривень.

Станом на ранок понеділка, 28 грудня, 64,4% ФОПів та найманих працівників на Чернігівщині, які мають право на таку допомогу, вже подали відповідні заявки. Це другий у відсотковому обрахунку результат по державі. Більше — 68,3% підприємців зареєструвалося лише у Сумській області. Середньоукраїнський показник на той час становив 56,22%.

Нагадаємо, що допомога надається відповідно до Закону України “Про соціальну підтримку застрахованих осіб та суб’єктів господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2”, який передбачає надання одноразової матеріальної допомоги у розмірі 8 тисяч гривень найманим працівникам, які втратили частину заробітної платні внаслідок запровадження карантинних обмежень, та фізичним особам-підприємцям (ФОП), які втратили частину доходу внаслідок карантину.

Для отримання допомоги необхідно заповнити електронну заяву через мобільний додаток Порталу Дія за посиланням https://diia.gov.ua/services/odnorazova-materialna-dopomoga-fopam-ta-najmanim-pracivnikam

Заява заповнюється винятково в електронній формі з використанням Єдиного державного веб-порталу електронних послуг або з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія). Термін подачі заяв минає за два дні. Тож підприємці, які розраховують на допомогу від держави, мають поспішати, щоб не втратити цей шанс.

комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

29.12.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова