Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

Тендер на ремонт Добрянської амбулаторії виграла фірма з нестачею документів

Тендер на ремонт Добрянської амбулаторії виграла фірма з нестачею документів

Господарський суд області 20 січня задовольнив позов Чернігівської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Північного офісу Держаудитслужби та визнав недійсним рішення одного з комунальних підприємств Ріпкинської районної ради, за яким приватного суб’єкта господарювання визначено переможцем торгів із закупівлі робіт щодо проведення капітального ремонту Добрянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Нагадаємо, подачі позову передувало проведення фінансового моніторингу Управлінням Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області, а також опрацювання документів процедури відкритих торгів на веб-сайті «PROZORRO», за результатами чого встановлені суттєві та грубі порушення вимог Закону України «Про публічні закупівлі», пов’язані із невідповідністю та неповнотою поданої переможцем торгів тендерної документації. Відтак, вона мала б бути відхилена.

Всього у торгах взяли участь 6 учасників, 5 з яких пропонували значно меншу ціну на проведення вказаних ремонтних робіт.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

22.01.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова